Odzież firmowa w branży turystycznej

Odzież firmowa w branży turystycznej
Pracując w branży turystycznej, musisz ciągle wyprzedzać konkurencję. Charakterystyczne ubranie z dopasowanym znakowaniem przyciąga klientów i pozwala zapamiętać markę – to klucz do sukcesu. Czym kierować się przy wyborze i jaki rodzaj odzieży wybrać? Oto kilka propozycji.

Firmowe koszulki z nadrukiem jako sposób na harmonijny branding

Aby pokazać klientom, że Twój zespół działa jak jeden prężny organizm i świetnie ze sobą współpracuje, warto wybrać pracownicze koszulki w jednym kolorze, oznakowane firmowym logo. To one pomogą potencjalnym klientom odnaleźć Twoich pracowników w tłumie i pozwolą na szybsze nawiązanie relacji.

T-shirty z nadrukiem dla pracowników hotelu, pilotów wycieczek czy przewoźników są funkcjonalne, wygodne i nie przeszkadzają im w wykonywaniu obowiązków. Wybierając koszulki z bawełny, stawiasz na przyjazny dla skóry materiał, który cechuje się przewiewnością i swobodą. Klasyczny T-shirt bardzo dobrze sprawdzi się u mężczyzn, kobiety będą lepiej prezentować się w dopasowanych modelach. Dla pracowników w sezonie wakacyjnym lepiej wybrać jasne, najlepiej białe koszulki, które nie nagrzewają się tak szybko jak ciemniejsze kolory.

Co wybrać w chłodniejsze dni – polary firmowe, kurtki z nadrukiem, softshelle z logo

Praca w branży bardzo często wiąże się z przebywaniem na świeżym powietrzu. Pogoda lubi szybko się zmieniać, dlatego warto przygotować dla pracowników coś ciepłego, nieprzemakalnego i odpornego na wiatr. W zależności od warunków pogodowych możesz wybrać softshell z nadrukiem firmowym, który osłoni Twoich pracowników przed chłodnym wiatrem i delikatnym deszczem, lub też kurtkę 3w1 z logo firmy, przydatną przez cały rok.

Turystyka regionalna – jak wspierać swoje miasto i region?

Bardzo ważne jest zadbanie nie tylko o to, by klient zapamiętał naszą firmę, ale i miejsca, które odwiedził. Miła, życzliwa obsługa przyczyni się do ogólnego zadowolenia z wyjazdu; usatysfakcjonowany turysta chętniej rozważy powrót lub poleci lokalizację innym. Obok firmowego logo na koszulkach i bluzach może więc znaleźć się także nazwa miasta lub regionu, w jakim działasz. Przykładowo: jeśli Twoje usługi wiążą się ze zwiedzaniem stolicy Podbeskidzia, udana wycieczka prowadzona przez przewodnika w koszulce z nadrukiem Bielsko-Biała z pewnością pozytywnie zapisze się w pamięci klientów.

Znakowanie koszulek firmowych – co wybrać?

Masz już projekt logo? Czas zastanowić się nad metodą znakowania koszulek firmowych. Haft zawsze wygląda elegancko i podkreśla prestiż firmy, natomiast sitodruk jest bardzo opłacalny przy dużej ilości zamawianej odzieży. Zastanów się także nad kwestią formalności wizerunku. T-shirty z nadrukiem są na ogół tańszą i wygodniejszą opcją; jeżeli jednak zależy Ci na bardziej oficjalnym wizerunku personelu, możesz zastanowić się nad elegancką koszulką polo.

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.