Bluzy

Bluzy z haftem lub nadrukiem firmowym to niezbędny element wyposażenia pracowników wystawionych na wpływ niskich temperatur: kierowców, magazynierów, pracowników chłodni, przewodników turystycznych itp. Dzianinowa bluza z logo firmy, wykonana z materiału o wysokiej jakości, skutecznie chroni przed zimnem, zapewnia swobodę ruchów, a ponadto profesjonalnie się prezentują – zarówno w oczach klientów, jak i samych pracowników. W Stige oferujemy bawełniane bluzy z logo, utrzymane w miejskiej stylistyce jumper lub college, a także bardziej sportowe modele z kapturem.

Filtruj:
Cena
Cena od:
Cena do:
Zapisz
Sortuj:
Szukaj

Bluza męska Adventure 407

Funkcjonalna i ponadczasowa bluza męska ze stójką, zapinana na metalowy zamek. Wysoki kołnierz, części boczne, mankiety oraz dół bluzy zostały wykonane z wyjątkowo wytrzymałej dzianiny ściągaczowej z dodatkiem elastanu. Wygodne przednie kieszenie pomieszczą wszelkie niezbędne drobiazgi podczas aktywności na świeżym powietrzu.

Skład: 65% bawełna, 35% poliester 300 g/m² (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / L / M / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 90.9 zł

Bluza męska Bomber 453

Uni­wer­salna bluza w stylu casual wyko­nana z wyso­kiej jako­ści bawełny, zapi­nana na meta­lowy suwak z gra­we­ro­wa­nym logo. Cha­rak­te­ry­styczny niski koł­nierz, man­kiety oraz dół bluzy zostały wykoń­czone trwałą dzia­niną ścią­ga­czową z domieszką ela­stanu (5%). Bluza posiada rów­nież poręczne, zapi­nane kie­sze­nie dys­kret­nie osa­dzone w bocz­nych szwach.

Skład: 100% bawełna 320 g/m² (dodatek wiskozy w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 129.8 zł

Bluza męska Cape 413

Prak­tyczna bluza męska Cape z kap­tu­rem, wyko­nana z mięk­kiej mie­szanki baweł­nia­nej Terry, zapewni kom­fort zarówno pod­czas pracy, jak i w trak­cie odpo­czynku. Duży kap­tur z pod­szewką i trocz­kami oraz pojemna przed­nia kie­szeń „kan­gurka” spraw­dzą się pod­czas wszel­kich aktyw­no­ści. Pro­sty krój ze szwami bocz­nymi oraz wewnętrzna lamówka wzmoc­niona taśmą nadają blu­zie spor­to­wego cha­rak­teru.

Skład: 65% bawełna, 35% poliester 320 g/m² (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 96.8 zł

Bluza męska Merger 415

Klasyczna bluza męska wykonana z wysokiej jakości tkaniny melanżowej, przystosowanej do sublimacji (w przypadku jasnych kolorów). Bluza posiada prosty krój oraz raglanowe rękawy z podwójnym przeszyciem. Wzmacniane mankiety i lamówka wewnętrzna na karku oraz dolny ściągacz zapewniają trwałość i zwiększają komfort użytkowania.

Skład: 65% poliester, 35% bawełna 280 g/m²
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 78.4 zł

Bluza męska Trendy Zipper 410

Wyso­kiej jako­ści zapi­nana bluza męska z kap­tu­rem Trendy Zip­per to połą­cze­nie wygody i trwa­ło­ści. Bluza posiada dużą przed­nią kie­szeń typu „kan­gurka” z ozdob­nymi prze­szy­ciami oraz kap­tur z pod­szewką ścią­gany na troczki. Wew­nętrzna lamówka przy karku została dodat­kowo wzmoc­niona taśmą w kon­tra­sto­wym kolo­rze. Solidne wykoń­cze­nie dzia­niną ścią­ga­czową u dołu bluzy i na ręka­wach oraz kla­syczny krój bluzy zapew­nia wysoki kom­fort użyt­ko­wa­nia.

Skład: 65% bawełna, 35% poliester 300 g/m² (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 110.6 zł

Bluza męska Voyage 452

Funkcjonalna, wysokiej jakości bluza męska zapinana na całej długości na metalowy suwak z logiem. Kontrastowe elementy oraz raglanowe rękawy z ozdobnym przeszyciem nadają bluzie szyku. Z kolei ściągany kaptur z podszewką, przednia kieszeń typu „kangurka” oraz wzmacniane mankiety i ściągacz u dołu bluzy podkreślają jej sportowy styl.

Skład: 100% bawełna 320 g/m² (dodatek wiskozy w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 143.8 zł

Bluza Essential 406

Kla­syczna bluza wyko­nana z wyjąt­kowo mięk­kiej, cze­sa­nej od wewnątrz tka­niny baweł­nia­nej Terry. Dół bluzy oraz man­kiety ręka­wów zostały wyko­nane z dzia­niny ścią­ga­czo­wej 1:1 z dodat­kiem 5% ela­stanu. Stylowy pro­sty krój oraz podwójne prze­szy­cia wokół ręka­wów, przy dekol­cie oraz u dołu bluzy nadają jej uni­wer­sal­nego cha­rak­teru, który spraw­dzi się w każ­dych warun­kach.

Skład: 65% bawełna, 35% poliester 300 g/m² (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: 146 cm (10) / 158 cm (12) / S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 73.6 zł

Bluza Zero P41

Lekka i wygodna bluza o uni­wer­sal­nym kroju, zakła­dana przez głowę. Bluza została uszyta z mięk­kiej mie­szanki baweł­nia­nej Terry z nie­cze­saną stroną wewnętrzną. Dolny ścią­gacz, man­kiety oraz lamówka z dzia­niny ścią­gaczowej zapew­niają blu­zie trwa­łość. Wzmoc­niony szew na ramio­nach oraz odry­wana metka typu „tear off” zwięk­szają kom­fort nosze­nia.

Skład: 50% bawełna, 50% poliester 260 g/m² (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 60.2 zł

Bluza damska kangurek z kapturem SWUL

Wygodny, klasyczny model bluzy z kapturem oraz kieszenią typu kangur.

Skład: 35% bawełna, 65% poliester 290 g/m²
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 47.40 zł

Bluza damska Viva 409

Modna bluza ze stójką, uszyta z wysokiej jakości mieszanki bawełnianej. Wygodny, dopasowany krój podkreśla kobiecą sylwetkę, a elastyczny materiał utrzymuje kształt bluzy nawet przy częstym użytkowaniu. Model wyposażony jest w praktyczną, przednią kieszeń typu kangurka oraz wzmocniony taśmą lamówkową wykonaną z materiału wierzchniego. Czesana strona wewnętrzna zapewnia komfort termiczny oraz zwiększa wygodę użytkowania.

Skład: 97 % bawełna, 3 % elastan/ 300g/m2 (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 95.9 zł

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.