O nas

Stige – rodzinna tradycja i dążenie do rozwoju

Powstanie marki Stige rozpoczyna nowy rozdział naszej działalności w zakresie znakowania odzieży i druku wielkoformatowego. Pasja, zaangżowanie i troska o najwyższą jakość usług pozwoliły nam przekształcić rodzinną firmę w prężnie działające przedsiębiorstwo. Zrealizowaliśmy setki zleceń dla różnorodnych marek, nawiązaliśmy trwałą współpracę z zaufanymi hurtownikami i producentami odzieży oraz cenionymi markami sportowymi. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy precyzyjnie rozpoznamy specyfikę Twojej branży i ściśle dopasujemy finalny produkt do Twoich potrzeb.

Znakowanie odzieży i druk wielkoformatowy

Działalność Stige obejmuje usługi marketingowe i poligraficzne, realizowane dotąd pod trzema niezależnymi markami:

Szeroki zakres usług, dostęp do nowoczesnych technologii oraz kompetencje naszego zespołu umożliwiają nam kompleksową realizację Twojego zamówienia – od projektu po wykonanie, w wybranej przez Ciebie formie i najlepszej jakości dostępnej w wybranym przedziale cenowym.

Wszystko w jednym miejscu

Specjalizujemy się w znakowaniu odzieży, ale dzięki współpracy z lokalnymi hurtowniami i znanymi markami sportowymi zapewnimy Ci również duży wybór odzieży w doskonałej relacji jakości do ceny.

Duży wybór w dobrej cenie

Współpracujemy z dostawcami odzieży reklamowej, producentami odzieży BHP i hurtowniami odzieży biznesowej. Pozwala nam to zagwarantować klientom duży wybór produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Druk wielkoformatowy

Przygotujemy dla Ciebie nie tylko odzież, lecz także drukowane materiały reklamowe, w pełni zgodne z systemem identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Indywidualne podejście

Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnego poznania Twoich potrzeb i oczekiwań. Tylko w ten sposób możemy Ci doradzić optymalne rozwiązanie i zagwarantować satysfakcję z naszych usług.

Dedykowany opiekun

Dla usprawnienia procesu realizacji zamówienia wprowadziliśmy dedykowanego opiekuna – każdemu klientowi przypisany jest jeden specjalista, zajmujący się jego zleceniem od początku do końca.

Wizualizacje i prototypy

Wielonakładowe zlecenia oznaczają duże budżety, a duże budżety wiążą się z dużą odpowiedzialnością. Na szczęście wykonujemy wizualizacje i prototypy produktów, które zapewnią Ci spokojny sen i dadzą pewność, że wszystko będzie wyglądało idealnie!

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.