Polówki

Firmowe koszulki polo z kołnierzykiem zapinanym na guziki stanowią idealny kompromis między elegancją a komfortem noszenia. Polówki z nadrukiem lub haftem świetnie wpisują się w charakter branży gastronomicznej, turystycznej, handlowej czy kosmetycznej. Fason polo wywodzi się ze świata tenisa, dlatego stanowi naturalny wybór także w branży sportowej – nie tylko podczas treningów i startów. Polówki z logo sponsora i herbem drużyny świetnie prezentują się także na ławkach trenerskich, w klubowych biurach czy na konferencjach prasowych.

Filtruj:
Cena
Cena od:
Cena do:
Zapisz
Sortuj:
Szukaj

Koszulka męska Pique Polo 203

Klasyczna koszulka polo wykonana z mieszanki bawełnianej i syntetycznej przędzy, łącząca wysoką funkcjonalność z eleganckim designem. Elastyczny materiał zapewnia dobre dopasowanie i swobodę ruchów. Kołnierzyk i mankiety wykończono podwójnym dekoracyjnym przetłoczeniem z dzianiny ściągaczowej, co dodatkowo poprawia dopasowanie i podnosi estetykę modelu. Kołnierzyk zapina się na 3 guziki dopasowane kolorystycznie do materiału koszulki.

Skład: 65% bawełna, 35% poliester, Pique 200 g/m2 (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 38.7 zł

Koszulka polo męska Cotton 212

Uniwersalna koszulka polo wykonana w całości z naturalnej bawełny. Krój z rozcięciami u dołu bocznych szwów, kołnierzyk i lamówka wykonane z prążkowanej dzianiny ściągaczowej. Kołnierzyk z plisą zapinaną na 3 guziki w kolorze materiału nadaje całości eleganckiego, ponadczasowego charakteru. Fason modelu obejmuje kieszonkę na piersi, pakowaną osobno w celu ułatwienia procesu znakowania.

Skład: 100% bawełna Pique 170 g/m2 (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 36.3 zł

Koszulka polo męska Cotton Heavy 215

Funkcjonalna koszulka polo Cotton Heavy została uszyta z wysokogramowej tkaniny bawełnianej Pique. Szwy wzmacniane taśmą oraz lamówka wykonana z dzianiny ściągaczowej zapewnia trwałość. Plisa z trzema guzikami w kolorze tkaniny oraz rozcięciami na końcach szwów bocznych nadaje koszulce wszechstronnego,klasycznego stylu.

Skład: 100% bawełna 220 g/m²
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 43.2 zł

Koszulka polo męska Victory 217

Męska koszulka polo przeznaczona do uprawiania sportu i intensywnej aktywności fizycznej. Szybkoschnący materiał Extra Dry zapewnia stałe uczucie świeżości i komfortu, a dzięki dobrej elastyczności nie ogranicza ruchów. Kołnierzyk ze ściągaczowej dzianiny zapina się na 3 guziki, dopasowane kolorystycznie do materiału. Szwy na ramionach oraz wewnętrzne lamówki zostały wykończone taśmami, co przekłada się na ogólną wysoką wytrzymałość modelu.

Skład: 100% poliester extra dry, pika interlokowa 150 g/m2
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 31.7 zł

Koszulka polo męska Collar Up 256

Efektowna koszulka polo z kontrastowym wykończeniem dolnej części kołnierzyka i rękawów, wykonana w całości z naturalnej bawełny. Materiał o wysokiej gramaturze jest odporny na uszkodzenia i odkształcenia, a jednocześnie komfortowy w noszeniu. Dekolt zapina się na 2 guziki w kolorze materiału. Plisy i szwy na ramionach zostały dodatkowo wzmocnione taśmami, dzięki czemu polówka zachowuje swoje właściwości i estetykę przez długi czas.

Skład: 100% bawełna Pique 215 g/m2
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 89.8 zł

Koszulka polo męska Joy P21

Klasyczna męska polówka wykonana z elastycznego materiału sprawdzi się wszędzie tam, gdzie elegancki wygląd liczy się na równi z komfortem i swobodą ruchów. Materiał z wysoką zawartością naturalnej bawełny jest przewiewny i miły w dotyku, a dodatek syntetycznej przędzy zapewnia elastyczność i odporność na uszkodzenia. Model jest wyposażony w klasyczny kołnierzyk z plisą zapinaną na 3 guziki dopasowane kolorystycznie do materiału. W miejscu tekstylnej metki zastosowano metkę odrywaną (tear off).

Skład: Pique, 65% bawełna, 35% poliester 170 g/m2
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 33.6 zł

Koszulka polo męska Perfection Plain 251

Elegancka koszulka polo wykończona detalami w kontrastowym kolorze. Krój typu slim-fit oraz elastyczny materiał zapewniają precyzyjne dopasowanie do sylwetki, co przekłada się na pełną swobodę ruchów. Rozporki u dołu bocznych szwów, wewnętrzna część lamówki oraz szwy na ramionach zostały dodatkowo wzmocnione. 3 guziki rozmieszczone wzdłuż plisy są dopasowane kolorystycznie do materiału koszulki.

Skład: Pique, 95% bawełna, 5% elastan 200 g/m2 (dodatek wiskozy w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 88.7 zł

Koszulka polo męska Single J 202

Kla­syczna koszulka typu polo z bocz­nymi szwami. Uni­wer­salny krój z koł­nie­rzy­kiem wyko­na­nym z tka­niny ścią­ga­czo­wej oraz plisą z dwoma guzi­kami w kolo­rze mate­riału to ide­alny wybór na wszel­kiego rodzaju oka­zje. Sili­ko­nowe wykoń­cze­nie dodaje tka­ni­nie mięk­ko­ści i szla­chet­no­ści a lamówka wzmac­niana taśmą gwa­ran­tuje wygodę użyt­ko­wa­nia.

Skład: 100% bawełna 180 g/m² (dodatek wiskozy w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 33.4 zł

Koszulka polo męska Urban 219

Prak­tyczna męska polówka ze szwami bocz­nymi, wykonana z wygodnej mieszanki bawełnianej Pique. Kla­syczny fason z koł­nie­rzy­kiem i man­kie­tami wyko­na­nymi z tka­niny ścią­ga­czo­wej oraz plisą z trzema guzi­kami w kolo­rze mate­riału spraw­dzą się w każ­dej sytu­acji. Kon­tra­stu­jące paski nadają koszulce casu­alo­wego stylu, a szwy wzmac­nia­jące na ramio­nach zapew­niają wytrzy­ma­łość, oraz kom­fort użyt­ko­wa­nia.

Skład: 65% bawełna, 35% poliester 200 g/m²
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 46.2 zł

Koszulka damska Pique Polo 210

Klasyczna koszulka damska typu polo z bocznymi szwami. Dopasowany krój z ze szwami bocznymi oraz szwami wzmacnianymi taśmą na ramionach gwarantuje komfort i swobodę użytkowania. Wąska plisa z pięcioma guzikami w kolorze tkaniny oraz kołnierzykiem i mankietami wykonanymi z dzianiny ściągaczowej z podwójnym ozdobnym przetłoczeniem nadają koszulce uniwersalnego charakteru.

Skład: 85 % bawełna, 15 % wiskoza 200 g/m² (kompozycja może się różnić w zależności od wybranego koloru)
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 33.70 zł

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.