Koszulki sportowe

Koszulki sportowe z nadrukiem to podstawowe narzędzie przynależności klubowej lub reprezentacyjnej. Nadruki na koszulkach sportowych służą także identyfikacji zawodników w obrębie drużyny - obok wspólnego logo na koszulkach drukujemy także numery i nazwiska sportowców. Odzież treningowa i startowa jest wreszcie znakomitym nośnikiem reklamy: sponsorzy zawodników i drużyn standardowo wyposażają swoich podopiecznych w koszulki sportowe z własnym nadrukiem, przedstawiającym logo i nazwę firmy. W ten sposób zobaczą je uczestnicy i kibice zawodów - łącznie często kilkaset lub więcej osób - a pozytywne skojarzenia związane z aktywnym stylem życia i sportowymi emocjami wzmacniają korzystny wizerunek marki.

Koszulka sportowa Fantasy 124

Wygodna koszulka sportowa dla mężczyzn, wykonana z szybkoschnącego i oddychającego materiału. Sportowy fason został podkreślony oryginalnym dekoltem. Boczne szwy oraz taśmą wzmacniającą na ramionach gwarantują trwałe i komfortowe użytkowanie. Materiał przystosowany do wykonania nadruku sublimacyjnego.

Skład: Pika interlokowa, 100% poliester 150 g/m²
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 12.10 zł

Koszulka sportowa Playtime 125

Funkcjonalna koszulka sportowa typu bezrękawnik. Wygodny fason wykonany z szybkoschnącego materiału posiada pionowe szwy dzielące z paskiem odblaskowym oraz lamówkę wykończeniową wykonaną z materiału wierzchniego. Taśma wzmacniająca na ramionach i szwy boczne zapewniają wygodę oraz swobodę ruchów podczas uprawiania aktywności fizycznej. Materiał przystosowany do sublimacji (jasne kolory).

Skład: Pika interlokowa, 100% poliester 150 g/m²
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL / 122 cm (6) / 134 cm (8) / 146 cm (10) / 158 cm (12)
Kolory:
Cena od: 13.45 zł

Koszulka sportowa Pride 168

Uniwersalna koszulka sportowa z długim rękawem, wykonana z gładkiego, szybkoschnącego materiału Double Face. Wygodny fason ze szwami bocznymi, wzmocniony taśmą na ramionach oraz gustowną lamówką wykonaną z materiału wierzchniego. Koszulka idealnie sprawdzi się podczas uprawiania sportu oraz wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Materiał jest przystosowany do sublimacji (jasne kolory).

Skład: Double Face, 100% poliester 130 g/m²
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 18.90 zł

KOSZULKA FANTASY 140

Damska koszulka wykonana z szybkoschnącego materiału o dopasowanym kroju. Posiada wąską lamówkę z materiału wierzchniego oraz szew wzmacniający na ramionach. Dzięki materiałowi przystosowanemu do sublimacji, idealnie nadaje się do uprawiania sportu.

Skład: Pika interlokowa, 100 % poliester
Rozmiary: S / M / L / XL / XXL
Kolory:
Cena od: 16.40 zł

KOSZULKA FANTASY 124

Męska koszulka wykonana z szybkoschnącego materiału z oryginalnie zaprojektowanym dekoltem. Posiada szew wzmacniający na ramionach. Dzięki materiałowi przystosowanemu do sublimacji, idealnie nadaje się do uprawiania sportu.

Skład: Pika interlokowa, 100 % poliester
Rozmiary: S / M / L / XXL / XXXL
Kolory:
Cena od: 16.80 zł

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.