Full print - jak znakuje się odzież tą metodą?

Full print - jak znakuje się odzież tą metodą?
Full print od zawsze wyróżniał się spośród innych metod znakowania odzieży. Ubrania zdobione w ten sposób przyciągają oko niejednej osoby, a ogromna powierzchnia daje spore pole do manewru. Nie musimy ograniczać się do jednego motywu, detale i mnogość elementów pozwalają wyrazić własny styl. Efekt jest znakomity, dlatego zdecydowaliśmy się uchylić rąbka tajemnicy, jak przebiega proces znakowania odzieży.

No dobrze, zapewne właśnie masz przed oczami bluzę, która kiedyś utkwiła Ci w pamięci, dzięki oryginalnemu wzorowi. Powstał on właśnie metodą sublimacji. Tak - to dzięki niej możliwe jest zastosowanie przejścia tonalnego, gradientu oraz odtworzenie szczegółów a nawet gotowych zdjęć. Mając świadomość, że bluza czy koszulka w całości pokryta jest nadrukiem, konieczne jest zadbanie o jakość i trwałość wykonania, a sublimacja spełnia wszystkie te kryteria. Sublimacja jest miękka, niewyczuwalna w dotyku, co sprawia, że noszenie odzieży w całości zadrukowanej nie jest ani trochę kłopotliwe. Co ważne, na początku wykroje są zadrukowywane, a dopiero w następnym kroku zszywane, dając możliwość idealnego, pełnego pokrycia nadrukiem całej powierzchni.

Druk sublimacyjny wykonywany jest zazwyczaj na jasnych materiałach poliestrowych, dzięki temu zapewnia, że oczekiwane kolory pozostaną takie jak na projekcie. Najczęściej full print wykonuje się na odzieży sportowej typu koszulki, topy, bluzy, ale nie musimy ograniczać się tylko do ubrań. Popularne jest także znakowanie poduszek, podkładek pod myszkę oraz specjalnych kubków z powłoką poliestrową.

Dodatkowym atutem full print’u jest otwartość na propozycje. Oznacza to, że można dać się ponieść fantazji i wymyślić swój własny, spersonalizowany projekt. Spora powierzchnia i możliwość zawarcia w projekcie szczegółów zdecydowanie zachęca do jej wyboru. Nie daj się ograniczyć wyobraźni!

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.