Dlaczego reklama wielkoformatowa to dobry wybór?

Dlaczego reklama wielkoformatowa to dobry wybór?
Reklama outdoorowa to doskonały pomysł, by w imponujący sposób dać o sobie znać w „wielkim Świecie”. Przyciąga uwagę poprzez swój rozmiar oraz dobre umiejscowienie np. na ogromnym budynku w centrum miasta bądź na zatłoczonej autostradzie.

Pozwala zostać zauważonym przez wielu ludzi

Jej gabaryt oraz właściwe umiejscowienie sprawia, że podczas codziennej jazdy, stania w korku bądź spaceru nie przeoczymy jej, wręcz rzuci się nam w oczy. Warto wybrać miejsca, gdzie kumulują się dość duże skupiska ludzi, znajdują się wysokie budynki, bądź przy drogach, na których przepustowość osiąga wysoki poziom. Reklamując swój produkt bądź usługę w takiej formie umożliwisz szybki kontakt osobom, które właśnie w tym momencie go poszukują, a nie mieli jeszcze czasu zaglądać do innych źródeł wiedzy. Pozwoli to uniknąć przeglądania i zapoznania się z konkurencją. W tym momencie osoba po drugiej stronie słuchawki musi przekonać potencjalnego klienta, że to właśnie z jego usług bądź produktów chce skorzystać.

Pozwala wskazać kierunek jazdy do reklamowanego miejsca

Prowadzisz hotel, restaurację, bądź miejsce rozrywki? A może warsztat samochodowy? Każda firma, do której klienci muszą przyjechać, aby skorzystać z usług bądź zakupić produkt, powinna zaopatrzyć się w reklamę wielkoformatową, by wskazać drogę i przybliżoną odległość do punktu docelowego. Wiesz co można wtedy zyskać? Niespodziewanego klienta! Wyobraź sobie, że jesteś w podróży w obcym Ci miejscu i powoli zaczynasz zastanawiać się nad obiadem. Nie mija kilka minut i widzisz ogromną reklamę restauracji z informacją, że na rondzie prosto a do celu pozostały 2 km. Co robisz? Wyciągasz telefon, sprawdzasz opinię i kierujesz się do restauracji!

Umożliwia reklamę każdego produktu, usługi bądź miejsca z dokładną wizualizacją

Ogromna powierzania reklamy umożliwia naniesienie na nią praktycznie dowolnej ilustracji. Nawiązując do niespodziewanych gości, wyobraź sobie tym razem, ze jesteś w podróży i musisz zatrzymać się na nocleg. Dochodzi zmrok, sił coraz mniej i jedyne o czym marzysz to gorący prysznic i wygodne łóżko. W tym momencie widzisz reklamę hotelu, który dzięki zachęcającym zdjęciom wnętrza przekonuje Cię do wyboru tego właśnie miejsca na nocleg. Jeśli chodzi o wizualizację produktu, to pokazanie go w codziennym użyciu lub w dobrym ujęciu potrafi wzbudzić chęć posiadania go.


Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy reklama wielkoformatowa jest CI potrzebna, to przestań… Na pewno jest - ona zawsze się przyda! Z chęcią przejdziemy z Tobą przez cały proces realizacji i z dokładnością poinformujemy o poszczególnych etapach produkcji. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. 😊

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.