Banery reklamowe - jakie korzyści przyniosą Twojej firmie?

Banery reklamowe - jakie korzyści przyniosą Twojej firmie?
Jeśli rozważasz zastosowanie banerów reklamowych w swoich działaniach marketingowych, lektura naszego tekstu ostatecznie przekona Cię do podjęcia decyzji! Sprawdź korzyści, które osiągniesz reklamując się za pomocą banerów.

Duża powierzchnia reklamowa

Baner ma powierzchnię kilku metrów, a odbiorcy komunikatu widzą go z oddali, co otwiera przed Tobą szerokie możliwości w kwestii jego zadruku. Można z powodzeniem nanieść na niego fotografie lub grafiki z dużą liczbą szczegółów, które na mniejszym formacie zatarłyby się i ciężko byłoby je odczytać. Większość ludzi to wzrokowcy, dlatego efektowny komunikat graficzny niezawodnie spełni swoje zadanie.

Baner reklamowy jako nawigator

Właściciele hoteli, gospodarstw agroturystycznych czy centrów wypoczynkowych chętnie umieszczają na banerach zdjęcia swoich obiektów. Dzięki temu podają „na tacy” potencjalnym klientom to, co mają najlepsze, a zainteresowani odbiorcy reklamy zapamiętają wygląd budynku – najmocniej w podświadomości kodują się przecież obrazy – i łatwiej odnajdą go dojeżdżając na miejsce. Jak skutecznie potwierdzić, że dobrze trafili? Na przykład wieszając przy wjeździe drugi, spójny wizualnie baner! Reklama wielkopowierzchniowa pozostawia także dość miejsca na umieszczenie mapki dojazdu, która doprowadzi klienta na miejsce niczym dokładny nadajnik GPS.

Szeroki zasięg reklamy zewnętrznej

Warto zainwestować nie tylko w sam projekt i wykonanie, ale także w lokalizację baneru – od niej bowiem zależy liczba osób, które zobaczą Twoją reklamę. Stawiaj po pierwsze na miejsca ruchliwe (centrum handlowe, skrzyżowanie głównych ulic, międzymiastowe drogi ekspresowe itp.), po drugie zaś – takie, w których często pojawiają się członkowie Twojej grupy docelowej.

W miarę możliwości warto przy tym wybierać punkty wymagające choćby krótkiego zatrzymania, jak przystanki komunikacji miejskiej czy pobocza w bliskim sąsiedztwie sygnalizacji świetlnej. Wtedy Twoją reklamę zobaczą setki osób, a wiele z nich odczyta go więcej, niż raz. Dzięki temu treść komunikatu utrwali im się w pamięci – dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Baner reklamowy na plandece – trwałość i wygodny transport

Materiał pod baner to plandeka z PCV o solidnej gramaturze (380-700 g/m2), całkowicie odpornej na wilgoć, o wysokiej odporności mechanicznej: reklama wytrzyma w doskonałym stanie niejedno otarcie czy podmuch porywistego wiatru. Nadruki na banerach, wykonywanie na ogół techniką solwentu, zachowują swoją ostrość i głębię koloru nawet po długiej ekspozycji na słońce, wilgoć i skrajne temperatury.

Baner nie wymaga też delikatnego traktowania: aby przetransportować go z miejsca na miejsce, wystarczy złożyć lub zrolować plandekę i wrzucić ją do bagażnika. Po rozpostarciu materiał będzie prezentował się równie schludnie!

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.