Własny nadruk na produktach - hit czy kit?

Własny nadruk na produktach - hit czy kit?
W obecnych czasach jest mnóstwo sieciówek, które oferują produkty lepszej bądź gorszej jakości, ale łączy je jedno - produkty sprzedawane są w hurtowych ilościach. Oznacza to, że idąc ulicą możesz spotkać kogoś z taką samą bluzą, kurtką bądź koszulką, a odwiedzając kogoś z uśmiechem na twarzy powiesz „O! Też mam takie kubki!”. Stało się to na tyle powszechne, że już nie robi to na nas wrażenia i często zapominamy o tym, jakie korzyści dają nam produktu z własnym nadrukiem bądź haftem.

Odzież z własnym nadrukiem lub haftem - czy jest przydatna?

Ależ jak najbardziej! Głównie swoje korzyści odzież ta kieruje do grup, które chcą się wyróżnić z tłumu i pokazać swoją odrębność. Może to dotyczyć firm, które reklamują się na targach lub też chcą wprowadzić odzież firmową i pracowniczą, aby solidaryzować się wewnątrz organizacji. Doskonale sprawdza się również podczas ważnych wydarzeń, gdy dana grupa ma wspólny cel do osiągnięcia i chce go zakomunikować lub po prostu poinformować innych, że coś się dzieje np. rajd rowerowy, bieg, kolonia, koncert czy zawody. Dzięki solidarności z grupą i wyodrębnieniu spośród tłumu, w naszej głowie pozostają zapamiętane na dłużej pozytywne emocje temu towarzyszące oraz zyskujemy wspaniałą reklamę.

Jeśli mówimy o jednostkach - spersonalizowana odzież daje nam gwarancję, że nie ma drugiej takiej samej osoby z tym produktem (chyba, że tworzymy podróbkę, ale nawet wtedy mogą wyjść drobne różnice w efekcie końcowym). Możemy wyrazić za pomocą nadruku bądź haftu własne emocje, które chcemy uzewnętrznić lub zakomunikować. Możemy poczuć się wyjątkowo mając na sobie coś, co zaprojektowaliśmy sami!.

Odzież to nie wszystko!

W końcu nie tylko odzież można oznakować! Coraz bardziej popularne stają się personalizowane kubki, torby, plecaki, czapki, szaliki, rękawiczki i wiele innych! Gadżety tego typu doskonale sprawdzą się w formie prezentu - jako pamiątka Pierwszej Komunii, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin… Jest co wymieniać! Coraz częściej doceniamy też prezenty własnoręcznie zrobione lub po prostu mocno indywidualne - wiemy, że były kupowane z myślą o nas i naszych upodobaniach.

Forma idealna?

Po przeczytaniu powyższej treści mogłoby się tak wydawać, ale żeby tak faktycznie było, trzeba zadbać o jakość, która jest kluczowa jeśli chodzi o efekty wizualne i komfort użytkowania. Przede wszystkim wybrany materiał musi być wygodny i miły w dotyku, kolor adekwatny do sytuacji, w której produkt będzie użytkowany a znakowanie trwałe i prawidłowo wykonane. Wydaje się to oczywiste, ale często można zderzyć się z rzeczywistością i dostać coś, co tylko pobieżnie przypomina nasz projekt. W celu uniknięcia zawodu, warto przejrzeć rynek i wybrać polecaną firmę, która z profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy i dba o to, aby klient również był obecny przy etapie tworzenia realizacji. Monitorowanie procesu i wspólne podejmowanie decyzji pozwoli uzyskać zadowalający i oczekiwany efekt końcowy.

Werdykt

A więc hit czy kit? Na to pytanie nasuwa się tylko jedna odpowiedź… To zależy! Możemy przyznać, że jest to zdecydowanie HIT, pod warunkiem, że znakowanie zostało wykonane prawidłowo a jakości nie mamy nic do zarzucenia. Sami z doświadczenia wiemy, ile etapów można zaniedbać, co skutkuje niezadowalającym efektem. My dbamy o każdego klienta, więc jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, dajemy Ci gwarancję, że będzie HIT!

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.