Gadżety na konferencję - zestawy upominkowe dla uczestników

Gadżety na konferencję - zestawy upominkowe dla uczestników
Organizujesz konferencję, szkolenie, targi branżowe? Poza wartością merytoryczną warto zadbać o kilka udogodnień dla uczestników. Praktyczne upominki firmowe przydadzą się każdemu gościowi, a Ty dołożysz dzięki nim cegiełkę do budowy pozytywnego wizerunku swojej marki.

Dlaczego warto przygotować gadżety firmowe dla uczestników konferencji?

Wszyscy lubią prezenty – wykorzystaj to, by zaskarbić sobie sympatię i uwagę gości jeszcze przed rozpoczęciem merytorycznej części wydarzenia. Wręczając im zestawy estetycznych gadżetów sygnalizujesz po raz pierwszy wysoki poziom organizacji całego eventu. W ten sposób słuchacze podświadomie nabiorą zaufania także do treści przekazywanych na konferencji.

Wszystkie elementy zestawu będą oznakowane logo Twojej firmy, co stanowi jej skuteczną reklamę: im częściej obdarowani będą spoglądać na emblemat, tym mocniej zapadnie im on w pamięć.

Praktyczne walory gadżetów konferencyjnych

Warto więc zatroszczyć się o to, by upominki pozostały w obiegu jak najdłużej. Cała zawartość zestawu powinna mieć praktyczne zastosowanie – przydawać się na miejscu, a najlepiej także po zakończeniu wydarzenia. Jeśli Twoje akcesoria reklamowe będą towarzyszyć nowym właścicielom w codziennych zajęciach, Twoje firmowe logo zobaczy jeszcze więcej osób – np. znajomi, współpracownicy czy członkowie rodzin uczestników konferencji. Każdy z nich może być Twoim kolejnym klientem!

Gadżety na konferencję - co umieścić w zestawie?

Dokładna zawartość zestawu zależy od charakteru imprezy, specyfiki Twojej działalności i budżetu przeznaczonego na wykonanie upominków. Poniżej podajemy kilka uniwersalnych propozycji, które sprawdzą się podczas większości wydarzeń branżowych.

Identyfikator na smyczy

Bez identyfikatora ani rusz: plakietka służy jako przepustka do sali konferencyjnej czy hali targowej. Nazwisko i nazwa firmy na identyfikatorze ułatwiają nawiązywanie kontaktów z innymi uczestnikami. Identyfikatory z Twoim logo będą ponadto widoczne na wielu selfies i relacjach, które goście wydarzenia udostępnią w swoich social mediach.

Tworząc projekt identyfikatora wykorzystaj także jego rewers, na którym zmieści się np. program konferencji, mapka stoisk targowych czy inne praktyczne informacje. Identyfikatory nosimy standardowo na smyczach – ich materiał to kolejne dogodne miejsce pod nadruk z logo Twojej firmy.

Notatnik z nadrukiem firmowym

Każdy chce utrwalić sobie wiedzę zdobytą na konferencji. Możesz mieć jednak pewność, że część uczestników zapomni przyborów do pisania, inni zaś nie zechcą spędzać kilku godzin z laptopem na kolanach. Wszyscy oni chętnie skorzystają z kołonotatnika lub notesu – oczywiście, z Twoim logo nadrukowanym na okładce. Ci, którzy wcześniej przygotują się do notowania, wykorzystają Twój firmowy upominek w pracy lub w domu – np. do sporządzania list zakupów lub „przypominajek” zostawianych innym lokatorom na stole.

Długopis z logo firmy

Twoi goście mają już na czym notować; potrzebują jeszcze czegoś, czym będą notować! Długopisy z firmowym logo należą do najpopularniejszych, bo i najbardziej uniwersalnych gadżetów konferencyjnych . Ich funkcjonalność nie kończy się z wyjściem z sali – przybory do pisania "zachomikowane" w torebce lub aktówce przydadzą się obdarowanym w niejednej niespodziewanej sytuacji.

Ekologiczna torba reklamowa

Teraz musisz tylko spakować cały komplet; bawełniana torba z nadrukiem sprawdzi się w tym celu znakomicie. Po pierwsze, tekstylne wielorazowe shopperki są eko – wykorzystując je nie produkujesz niepotrzebnych plastikowych śmieci. Po drugie, gadżet jest funkcjonalny: niemal każdy znajdzie dla niego zastosowanie w codziennym życiu, np. do noszenia zakupów, plików kserówek czy lunchboxów. W związku z tym Twoje logo na torbie nieraz pojawi się na ulicach, w autobusach czy tramwajach, co wydatnie zwiększy zasięg Twojej reklamy.


Jesteś zainteresowany zamówieniem gadżetów konferencyjnych? Stige przygotuje dla Ciebie ofertę idealnie skrojoną na miarę twoich potrzeb!

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.