Koszulki z własnym nadrukiem - 4 alternatywne zastosowania

Koszulki z własnym nadrukiem - 4 alternatywne zastosowania
Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Chcesz wypromować lokalną działalność lub projekt artystyczny? Koszulki z własnym nadrukiem świetnie sprawdzą się w tych i wielu innych funkcjach.

Koszulki z logo firmy – więcej niż odzież robocza

T-shirt z logo marki to klasyczny element służbowego uniformu w wielu branżach. Życie firmy nie kończy się jednak na 8 godzinach pełnienia obowiązków. Okolicznościowe koszulki z logo i stosowną grafiką znajdują szerokie zastosowanie podczas wydarzeń takich, jak wyjazdy integracyjne, firmowe zawody sportowe, targi czy jubileuszowe imprezy. Jednolity strój podkreśli zgranie Waszego zespołu i wyróżni Was spośród innych uczestników eventu.

Koszulki z firmowym logo świetnie sprawdzają się także jako nagrody w konkursach dla klientów lub elementy zestawów upominkowych na konferencjach.

Koszulki sportowe z nadrukiem dla zawodników i kibiców

Koszulka jest podstawą garderoby każdego sportowca, od gwiazd międzynarodowych aren po amatorskich fanach aktywności. To także ważny atrybut kibicowski: trybuny w klubowych lub narodowych barwach rzucają się w oczy niemal na każdych zawodach. Warto wykorzystać tę możliwość także na gruncie lokalnym, niezależnie od tego, w jakiej roli występujesz.

Należysz do grupy biegowej lub rowerowej, a może wędrujesz wspólnie z członkami klubu górskiego? Dajcie się poznać większemu gronu i sprawcie sobie spersonalizowane koszulki, które zaznaczą Waszą współpracę. Jeśli natomiast kibicujesz bliskiej osobie w lokalnych zawodach, zamów koszulkę z osobistym, motywującym hasłem lub grafiką. Koszt jest naprawdę niewielki, a taki doping poniesie Twojego sportowca jak na skrzydłach!

Koszulka z własną grafiką, czyli prezent idealny

Kreatywne prezenty sprawiają ogromną radość, i to zarówno obdarowanemu, jak i obdarowującemu. Nic dziwnego – każdy doceni podwójnie coś zrobionego specjalnie pod swój gust, a radość w oczach adresata prezentu cieszy równie mocno lub nawet bardziej.

Koszulka z własnym nadrukiem świetnie sprawdza się w tej roli. Materiał przyjmie najbardziej szalone pomysły; nowoczesne techniki nadruku umożliwiają bowiem idealne odwzorowanie fotografii i skomplikowanych grafik. Przyjdź do nas z gotowym projektem lub po prostu opowiedz nam o swojej koncepcji. Zadbamy o najwyższą jakość i trwałość nadruku, a także o estetykę całej kompozycji.

T-shirt z nadrukiem dla fana muzyki

Merchandising w branży muzycznej stoi koszulkami. Fani obowiązkowo zakładają T-shirty ze zdjęciami swoich idoli na koncerty, a wielu z nich nosi je także na co dzień, dając w ten sposób wyraz swojej pasji. Na koszulkach „lądują” zdjęcia i logo zespołu, okładki płyt czy programy tras koncertowych. Jak mówią sami muzycy i menedżerowie, muzyczne T-shirty należą do najczęściej kupowanych gadżetów promocyjnych.

Jeśli sam tworzysz muzykę, z pewnością inspiruje Cię twórczość uznanych zespołów. Weź z nich przykład także w zakresie marketingu! Druk koszulek promocyjnych nie należy do kosztownych, a ich działanie reklamowe jest naprawdę skuteczne.

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.