Koszulki polo i ich zastosowanie w odzieży pracowniczej

Koszulki polo i ich zastosowanie w odzieży pracowniczej
Firmowe koszulki polo to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw i placówek, które cenią sobie połączenie wygody i estetyki. Czy sprawdzą się również w Twojej firmie? Zapraszamy do lektury!

Fachowiec mile widziany

Prowadzisz firmę remontową? A może rzeźbisz w drewnie? W takim razie przynajmniej kilka razy musiałeś spotkać się z wizerunkiem fachowca w kraciastej koszuli i kasku lub wręcz przeciwnie – w wyciągniętej koszulce i opadających spodniach. Oba stroje nie grzeszą estetyką i potwierdzają negatywne stereotypy na temat Twojej branży. Wykonaj pierwszy krok w stronę zmiany wizerunku i zainwestuj w schludne koszulki typu polo dla swojej ekipy!

W przypadku częstego kontaktu z smarami zalecamy wybór polówek wykonanych z odpornych na zabrudzenia mieszanek włókien naturalnych i syntetycznych. Jeśli Twoi pracownicy specjalizują się w tzw. brudnej robocie, warto stawiać na odzież w ciemnych kolorach – ewentualne plamy „zginą” na ich tle. Jeśli stanowisko wymaga pracy na wysokościach, lepiej sprawdzą się mocne, widoczne z daleka odcienie. Warto też umieścić w widocznym miejscu haft, nadruk bądź przypinkę z logo firmy budujące silne skojarzenie z marką.

Sportowa elegancja

Dla wywodzącej się z kortów tenisowych polówki nie ma lepszego otoczenia, niż miejsca powiązane z szeroko pojętą aktywnością. W przypadku pracowników obsługi boisk, kręgielni, basenów, wypożyczalni sprzętów, klubów fitness czy siłowni prosty krój zapewnia wygodę i doskonały poziom dopasowania, gwarantując wysoką funkcjonalność i świetną prezencję. Przewiewna bawełna umożliwia również szybkie odprowadzenie wilgoci, dzięki czemu żaden członek ekipy nie pokryje się plamami potu nawet w najbardziej intensywny dzień.

Jednakowy strój umacnia więzi w obrębie zespołu, akcentując „grę w jednej drużynie”. Co ważne, jednolite uniformy doskonale prezentują się na zdjęciach – fotografie pracowników mogą więc pełnić funkcję darmowej reklamy Twojego obiektu w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Polówka sprawdzi się również doskonale wśród fizjoterapeutów, masażystów czy pracowników SPA.

W poszukiwaniu sprzedawcy

Jednolite koszulki identyfikują członków personelu i wyróżniają ich z tłumu. Wprawdzie idea sklepów i salonów samoobsługowych zakłada samodzielne dokonywanie wyborów, jednak warto maksymalnie ułatwić kontakt klientów z pracownikami obsługi. Ujednolicone stroje powinny posiadać mocno charakterystyczny element (np. napis czy widoczne logo), dzięki czemu pracownik nigdy nie zostanie pomylony z klientem.

Obecność kołnierzyka podkreśla szacunek sprzedawcy wobec klienta, zasłaniając zbyt głęboki dekolt czy przesadnie prześwitujący materiał. Dzięki regulowanemu guzikami zapięciu zwiększysz dopływ powietrza w stresujących sytuacjach. Koszulka pomoże również zaoszczędzić cenny czas przed rozpoczęciem pracy – ułatwiając (niekiedy czasochłonny) dobór garderoby, co przekłada się na mniejszą częstotliwość spóźnień.

Inne branże, w których sprawdzi się koszulka typu polo:

  • gastronomia: kelnerzy, pomocnicy kuchenni, barmani (uwaga na łatwopalny poliester!)
  • Wellness&Beauty: kosmetyczka, fryzjer, pracownik salony odnowy biologicznej
  • placówki dydaktyczne i kulturalne: pracownicy ogrodów zoologicznych i botanicznych, obiektów historycznych, animatorzy, lektorzy
  • transport i turystyka: kierowcy, dostawcy, obsługa hoteli i ośrodków wypoczynkowych, przewodnicy
  • rozrywka: obsługa kin, kręgielni, klubów, sal zabaw
  • opiekunowie wydarzeń, wolontariusze

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.