Haft z logo firmowym - 4 branże, w których sprawdzi się najlepiej

Haft z logo firmowym - 4 branże, w których sprawdzi się najlepiej
Tradycja, prestiż, elegancja – to pierwsze skojarzenia, wywoływane przez haftowane logo firmy. Technika haftu ma i dalsze zalety, w tym wysoką trwałość, która skłania do wykorzystania jej także w mniej oczywistym środowisku. Jakie branże najbardziej "lubią się" z haftowanym emblematem?

1. Hotelarstwo

Dobry hotel oferuje swoim gościom znacznie więcej, niż miejsce do spania. Klienci płacą za gwarancję intymnego wypoczynku w pełnym komforcie; oczekują kompletnie wyposażonego pokoju, utrzymanego w pełnej czystości i świeżości.

Gość powitany przez recepcjonistę w odzieży z firmowym haftem odbiera jasną informację: tutaj dba się o każdy szczegół, bez oszczędzania na jakości ani higienie. Wrażenie to wzmocnisz jeszcze bardziej, powtarzając firmowy haft na innych hotelowych tekstyliach: ręcznikach, szlafrokach czy serwetkach.

2. Gastronomia

Technika haftu, choć kojarzy się z elitarnością, jest bardzo uniwersalna. Możesz wykorzystać ją w różnych aranżacjach, za każdym razem podkreślając charakter swojego lokalu. Kelnerzy i barmani w restauracjach fine dining noszą eleganckie koszule z firmowym haftem; klienci podświadomie łączą je z luksusem i najwyższą jakością usług. W lokalach z kuchnią regionalną, urządzonych w rustykalnym stylu, koszulki z firmowym haftem są równie "na miejscu" – odwołujemy się w ten sposób do tradycyjnych metod produkcji, rękodzieła, naturalnych produktów i technik pracy.

Warto wspomnieć tu także o wysokiej trwałości haftu. Pracownicy gastronomii często walczą z plamami na odzieży, a haftowane logo zachowa niezmieniony kształt i kolor nawet po wielu praniach w wysokich temperaturach.

3. Chłodnie i magazyny

Głównej roli nie gra tu marketing, lecz materiał odzieży pracowników. Ci noszą chętnie bluzy z polaru - materiał zapewnia optymalną izolację termiczną, jest lekki i miękki, więc nie krępuje ruchów, a ponieważ praca odbywa się pod dachem, personel nie potrzebuje wodoodpornych ubrań. Gdzie tu miejsce dla haftu? To jedyna skuteczna metoda znakowania polaru; nadruki nie utrzymują się bowiem na wypukłym włosiu dzianiny.

4. Turystyka i rekreacja

Odzież z polaru cieszy się równie dużą popularnością wśród przewodników górskich czy pracowników obiektów rekreacyjnych. Ubranie chronić ich przed zimnem, regulować ciepłotę ciała przy intensywnej aktywności i zapewniać swobodę ruchów – polar spełnia w 100% wszystkie powyższe warunki.

Nie bez znaczenia są tu także względy wizerunkowe: polarowa bluza ze stójką i zamkiem to przecież klasyka odzieży turystycznej, nieodłącznie wpisana w outdoorowy styl. Polar z estetycznym haftem firmowym świetnie prezentuje się nie tylko na górskim szlaku, lecz nawet podczas nieformalnych spotkań czy prelekcji w klubach górskich i kołach zainteresowań.

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.