5 pomysłów na gadżety reklamowe dla Twojej firmy

5 pomysłów na gadżety reklamowe dla Twojej firmy
Firmowe gadżety pokazują, że zależy Ci na Twoich klientach, kontrahentach i pracownikach. Najważniejsze, aby spełniały one swoją funkcję i pozytywnie zapisały się w ich pamięci. Jakie pomysły mogą okazać się strzałem w dziesiątkę?

Koszulka z własnym nadrukiem

Dużą popularnością cieszą się koszulki z nadrukiem. I nie chodzi tutaj tylko o naniesione logo marki. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego wzornictwa, tak aby gadżet wyróżniał się z tłumu, był estetyczny i podkreślał filozofię firmy. Ciekawy nadruk lub haft sprawią, że odzież można będzie nosić na co dzień, co stanie się automatycznie reklamą firmy. Takie t-shirty bardzo dobrze sprawdzają się jako nagrody w konkursach. Możesz także wykonać koszulki, które pracownicy będą nosić na firmowych imprezach, targach czy konferencjach. W ten sposób dasz klientom znać, że Twój zespół jest zgrany i profesjonalnie przygotowany.

Torba bawełniana z logo firmowym

Idąc na ratunek naszej planecie, coraz więcej osób rezygnuje z plastikowych siatek, czy też reklamówek, automatycznie sięgając po bawełnianą torbę.„Shopperka” z firmowym logo jest świetnym pomysłem na gratis dla kontrahentów, czy też dodatek do dużego zamówienia. Do torby można zapakować towar, a następnie klient będzie mógł użyć jej w sklepie, jednocześnie reklamując Twój biznes. Taka torba pokazuje, że zależy Ci na kliencie i na planecie.

Wizytówki firmowe

Może dzisiaj, w czasach networkingu wizytówka wydaje się reliktem, jednak tak naprawdę ma ona ogromną moc. Nadaje firmie prestiżu i sprawia, że w oczach przyszłego klienta/kontrahenta staje się ona autentyczna. Miniaturowy format umożliwia przekazanie kontaktu niemal w każdej sytuacji – od spotkań biznesowych po całkowicie nieformalne. Wizytówki warto mieć zawsze pod ręką: nigdy nie wiadomo, kiedy spotkasz kogoś, z kim chciałbyś nawiązać współpracę!

Wlepki i naklejki reklamowe

Wlepki to narzędzie skierowane do młodszej grupy docelowej. Stosunkowo niedrogie w produkcji, mogą okazać się ciekawym pomysłem na promocję Twojego biznesu. Możesz je zostawić np. u lokalnego sprzedawcy, czy też w miejscu związanym z Twoją branżą.

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie wlepek jest dołączanie ich do wysyłanych zamówień, np. w sklepie internetowym. Taka reklama może przydać się także na targach firmowych, gdzie osobiście rozmawiasz z klientami. Estetyczne wykonana naklejka może stać się ozdobą kalendarza, segregatora czy laptopa.

Flagi klubowe

Jeśli zaopatrujesz w sprzęt klub sportowy – jako działacz lub sponsor – zastanów się także nad wyposażenem dla kibiców w postaci flag lub transparentów. W ten sposób nie tylko przyczynisz się do wsparcia drużyny, ale i zyskasz reklamę swojego biznesu. Flagi przyciągają uwagę na meczu. Wielu kibiców z pewnością zauważy logo firmy i może im ono zapaść w pamięć. Taki gadżet sprawia, że Twoja firma będzie kojarzona z dynamiką, energią, szybkością i zwycięstwem.

Przejdź do naszego katalogu, by dodać produkty do zapytania lub wyślij zapytanie bez produktów.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.